O inwestycji

Położone w Urazie Osiedle Portowe to nowoczesna inwestycja składająca się z domów wolnostojących jak również domów w zabudowie bliźniaczej.

Osiedle Portowe zlokalizowane jest we wsi Uraz, przy ulicy Wołowskiej, w odległości 25 km od Wrocławia, i 12 km od Obornik Śląskich. W najbliższym otoczeniu osiedla znajduje się szkoła podstawowa, sklep spożywczy, miejsca rekreacji i wypoczynku takie jak Miasteczko Portowe, oraz piękne tereny leśne które zachęcają do spacerów, i wycieczek rowerowych. Jedną z największych zalet jest spokojna okolica, i bliskość Wrocławia, z komfortowym dojazdem.
Jest to idealna lokalizacja dla młodych małżeństw, których dzieci uczęszczają do szkoły. Z osiedla do szkoły podstawowej im. Unii Europejskiej jest ok. 50m i dzieci nie muszą przechodzić przez główne, mocno uczęszczane drogi.

Domy będą ogrzewane pompą ciepła firmy Viessmann. W standardowym wyposażeniu zainstalowane będzie ogrzewanie podłogowe. Dodatkowym atutem pozwalającym oszczędzić koszty energii elektrycznej będzie wyprowadzenie instalacji pod panele fotowoltaiczne.

Dojazd do Wrocławia (galeria Marino) zajmuje 25 minut spokojnej jazdy.

Całość przedsięwzięcia obejmuje budowę 10 budynków dwulokalowych i 11 budynków jednolokalowych wraz z infrastrukturą techniczną.

SZCZEGÓŁY WYKOŃCZENIA więcej

Ściany zewnętrzne:

Pustak ceramiczny, ocieplony styropianem.

Wykończenie ścian zewnętrznych:

Tynk cienkowarstwowy ozdobny na warstwie izolacji termicznej. Tynk wykonany metodą natryskową. Kolory – zgodnie z wizualizacją.

Ścianki wewnętrzne działowe:

Gazobeton, pustak ceramiczny.

Wykończenie ścian wewnętrznych:

Tynk gipsowy maszynowy.

Wykończenie sufitów:

Tynk gipsowy maszynowy.

Wykończenie posadzek:

Jastrych cementowy.

Stolarka okienna:

Okna PCV kolor zewnętrzny – grafit, wewnętrzny – biały , wyposażona w rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie.

Drzwi wejściowe do budynku:

Drewno / szkło. Producent firma Doorsy

Wentylacja:

Grawitacyjna. Opcjonalnie rekuperacja.

Instalacja wodno – kanalizacyjna:

Woda - zasilanie z sieci miejskiej.
Kanalizacja - zbiornik bezodpływowy 10.000 l

Instalacja kanalizacyjna w łazience i WC:

Wykonana z rur PP 110, 75,50 mm. Przygotowane podejścia urządzeń sanitarnych zgodnie z projektem. Biały montaż, armatura do indywidualnego wykonania przez Nabywcę.

Instalacja wodno – kanalizacyjna w kuchni:

Doprowadzone podejścia pod zlewozmywak (podtynkowe i/lub natynkowe)

Centralne ogrzewanie:

Źródłem ciepła jest pompa ciepła typu powietrze-woda (VITOCAL 100 S 08). Ciepła woda podgrzewana pompą ciepła poprzez zasobnik c.w.u 300 l. Pompa ciepła wyposażona w zbiornik buforowy 60 l. W całym budynku wykonane ogrzewanie podłogowe. W łazienkach przygotowane podejścia do grzejnika drabinkowego. Zakup i montaż grzejnika – w gestii nabywcy . Ogrzewanie podłogowe, w pomieszczeniach sypialnych, sterowane indywidualnie, termostatem.

Instalacja elektryczna:

Bez opraw oświetleniowych, trójfazowe zasilanie kuchenki elektrycznej, instalacja dzwonkowo-domofonowa, okablowanie, osprzęt elektryczny (włączniki i gniazdka).

Parapety zewnętrzne:

Granit.

Copyright © 2024, Osiedle Portowe / EkoDomPlus
Polityka prywatności | Regulamin